![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_20200206_192214.jpg?w=1200&ssl=1)
Με το κλίμα να είναι κάτι παραπάνω από οικογενειακό, η ομάδα μπάσκετ των Ικάρων έκοψε την πίτα της.Στο cafe 6,75 στην πλατεία Βουβής, ιδιοκτησίας του προπονητή Κώστα Σδράκα, αθλητές, τεχνική ηγεσία και διοίκηση αντάλλαξαν ευχές για επιτυχίες με υγεία.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/1581098839067_img_20200206_192936.jpg?w=1200&ssl=1)
Από τους φορείς του τόπου το παρών έδωσε ο περιφερειακός σύμβουλος Ντίνος Μπάρδας ενώ τυχεροί της βραδιάς ήταν ο Βασίλης Τζιοβάρας και ο βοηθός προπονητή Σάββας Τζίγκας.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/1581098743678_received_176670630333735.jpeg?w=1200&ssl=1)
Όλα αυτά…. ενόψει του εντός έδρας αγώνα της Κυριακής με τον Ολ. Βόλου στο Κλειστό της Μπάρας.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_20200206_192156.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_20200206_192204.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/1581098748191_img_20200207_192224-1.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/1581098745834_received_289585708686652.jpeg?w=1200&ssl=1)