![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000086055.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Παίζοντας πολύ καλό βόλλει , οι ενήλικες του Ασκληπιού πήραν την νίκη με 3-0 σετ απέναντι στην πολύ καλή ομάδα του Μουζακίου . Έτσι παρέμειναν στην κορυφή της βαθμολογίας και βήμα βήμα πάνε προς την κατάκτηση του 2ου σερί πρωταθλήματος .
Τα σετ : 15-25, 18-25 , 12-25
ΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ : ΚΑΤΟΥΝΑ (ΑΡΧΗΓΟΣ) , ΜΑΥΡΙΚΟΥ , ΑΓΑΠΙΟΥ , ΛΑΦΑΤΖΗ , ΚΑΡΑΠΑΠΑΖΟΛΓΟΥ , ΜΑΛΑΜΟΥ , ΓΚΑΝΑ, ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ , ΡΙΖΟΥ , ΧΕΛΗΔΩΝΗ , ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΟΥ .