Καλωσορίζουμε τον Κώστα Τζέλη
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/tzelis-istotopos.jpg?resize=580%2C434&ssl=1)
Η διοίκηση του ΑΟ Τρίκαλα, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της για το υπόλοιπο της αγωνιστικής περιόδου 2023-2024, με τον ικανό αριστεροπόδαρο ακραίο αμυντικό , Κώστα Τζέλη.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/3-3.jpg?resize=1200%2C1117&ssl=1)
Ξεκίνησε το ποδόσφαιρο από την Ακαδημία του Ασκληπιού Τρικάλων και έχει αγωνιστεί επίσης στην Θύελλα Μεγαλοχωρίου, στον Διγενή Νεοχωρίου και στον ΠΟ Φήκης από το 2019 μέχρι πρόσφατα.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/2-5.jpg?resize=1006%2C1200&ssl=1)
Τον καλωσορίζουμε στην ομάδα μας και του ευχόμαστε Υγεία, έχοντας μια ευχάριστη και αποδοτική σεζόν.