![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/1000079518.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Ο Αθλητικός Όμιλος Πιαλείας Ο Ασκληπιός, ευχαριστεί θερμά για την προσφορά του το κατάστημα ταβέρνα τα Αλώνια ,όπου πραγματοποίησε ένα δείπνο σπέσιαλ για την ομάδας της Πιαλείας .
Το Δ.Σ του συλλόγου
ΑΟ Πιαλείας ο Ασκληπιός
Ο Αθλητικός Όμιλος Πιαλείας Ο Ασκληπιός, ευχαριστεί θερμά για την προσφορά του το κατάστημα ταβέρνα τα Αλώνια ,όπου πραγματοποίησε ένα δείπνο σπέσιαλ για την ομάδας της Πιαλείας .
Το Δ.Σ του συλλόγου
ΑΟ Πιαλείας ο Ασκληπιός