Με απόλυτη επιτυχία στέφθηκε το 7ο Πανελλήνιο Αναπτυξιακό Τουρνουά Πάλης «Κωνσταντίνος Παπαγεωργίου” που πραγματοποιήθηκε από την Ελληνική ομοσπονδία πάλης, την Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024.
Ο Α.Σ.Τ συμμετείχε στους αγώνες με 7 αθλητές ηλικίας από 6 έως 13 χρονών, ο συναγωνισμός ήταν αρκετά μεγάλος δίνοντας έτσι ιδιαίτερο χρώμα στην πολύ ωραία διοργάνωση
Η πολλά υποσχόμενη νέα γενιά των παλαιστών του Α.Σ.Τρικάλων, πραγματοποίησε εξαιρετικές εμφανίσεις, κατακτώντας 7 μετάλλια, εκ των οποίων 2 πρώτες 3 δεύτερες και 2 τρίτες θέσεις.
Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.
Το περιεχόμενο της σελίδας καθώς και οι φωτογραφίες αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του εκδότη.
Απαγορεύεται η ολική ή μερική αναδημοσίευση περιεχομένου χωρίς έγγραφη άδεια.
Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη λειτουργία της. Ρυθμίσεις CookiesΑΠΟΔΟΧΗ
Ρυθμίσεις Cookies
Ρυθμίσεις Cookies
Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Από αυτά τα cookies, τα cookies που κατηγοριοποιούνται ως απαραίτητα αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας καθώς είναι απαραίτητα για την λειτουργία των βασικών λειτουργιών του ιστότοπου. Χρησιμοποιούμε επίσης cookies τρίτων που μας βοηθούν να αναλύσουμε και να κατανοήσουμε πώς χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο. Αυτά τα cookies θα αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας μόνο με τη συγκατάθεσή σας. Έχετε επίσης τη δυνατότητα να εξαιρεθείτε από αυτά τα cookies. Ωστόσο, η εξαίρεση ορισμένων από αυτά τα cookie μπορεί να έχει επίδραση στην εμπειρία περιήγησης. Μπορείτε να δείτε περισσότερα για την πολιτική απορρήτου μας στον ακόλουθο σύνδεσμο: Πολιτική Απορρήτου
Τα απαραίτητα cookies είναι απολύτως απαραίτητα για την σωστή λειτουργία του ιστότοπου. Αυτή η κατηγορία περιλαμβάνει μόνο cookies που εξασφαλίζουν βασικές λειτουργίες και χαρακτηριστικά ασφαλείας του ιστότοπου. Αυτά τα cookies δεν αποθηκεύουν προσωπικές πληροφορίες.