![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/asa-ael38690.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Με δύο αγώνες εκτός έδρας το Σαββατοκύριακο συνεχίζει ο Ασκληπιός . Συγκεκριμένα οι γυναίκες ταξιδεύουν το μεσημέρι της Κυριακής στον Βόλο για να αντιμετωπίσουν στις 14.30 μμ τον ΓΣ Βόλου με στόχο να παραμείνουν στην κορυφή της βαθμολογίας της Β’ Εθνικής .
Την ίδια μέρα η ομάδα των Ενηλίκων αντιμετωπίζουν στη Λάρισα στις 19.30 μμ την αντίστοιχη ομάδα της ΑΕ Λάρισας και με στόχο το δεύτερο τρίποντο στο πρωτάθλημα των Ενηλίκων γυναικών .
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/enilikes-2438691.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)