![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/askli.jpg?resize=1200%2C650&ssl=1)
Με τρείς αγώνες συνεχίζει ο Ασκληπιός το πρόγραμμά του το Σαββατοκύριακο 24-25/2/24 . Αρχή κάνουν οι μικρές μας Πανκορασίδες Β ‘ το Σάββατο στις 16.30 μμ στο ΔΑΚ Κατσιμίδου , αντιμετωπίζοντας τα κορίτσια της Αναγέννησης Καρδίτσας στο παρθενικό τους παιχνίδι στην αθλητικής τους καριέρας .
Το βράδυ του Σαββάτου στις 20.30 μμ στο ίδιο γήπεδο οι γυναίκες μας υποδέχονται την πολύ καλή ομάδα της Σκοπέλου , σε ένα δύσκολο αγώνα με μοναδικό στόχο τους τρείς βαθμούς της νίκης που θα τις διατηρήσει στην πρώτη θέση του βαθμολογικού πίνακα της Β’ Εθνικής κατηγορίας .
Την Κυριακή 25/2 στις 14.00 μμ( (ΔΑΚ ΚΑΤΣΙΜΙΔΟΥ ) σειρά παίρνουν οι Κορασίδες μας που υποδέχονται τον Φοίβο Γιάννουλης αναζητώντας το τρίποντο που θα τους εξασφαλίσει κατά μεγάλο βαθμό την παραμονή τους στην Α1 κατηγορία .
Παρακαλούμε τον φίλαθλο κόσμο του βόλλευ ( και όχι μόνο ) να έρθει να ενισχύσει την προσπάθεια των κοριτσιών μας .
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/ao-skopeloy-3-0038995.jpg?resize=889%2C1200&ssl=1)