![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/image-123650291.jpg?resize=1200%2C904&ssl=1)
Τη νέα φανέλα της ομάδας trikala basket δώρισαν ο πρόεδρος Σκρέτας Κωνσταντίνος και το μέλος και υποστηρικτής της ομάδας Γκέκας Γιώργος, στον μεγάλο χορηγό της ομάδας Γρηγορίου Βασίλη (ιδρυτής και διευθύνων σύμβουλος της Advent Technologies)
Τη νέα φανέλα της ομάδας trikala basket δώρισαν ο πρόεδρος Σκρέτας Κωνσταντίνος και το μέλος και υποστηρικτής της ομάδας Γκέκας Γιώργος, στον μεγάλο χορηγό της ομάδας Γρηγορίου Βασίλη (ιδρυτής και διευθύνων σύμβουλος της Advent Technologies)