![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191219_120708.jpg?w=1200&ssl=1)
Σε γιορτινή ατμόσφαιρα και με πρωτόγνωρη συμμετοχή, πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη, στο φαρμακείο του Βασίλη Τσιούτσια, η κλήρωση από τα τα καλλυντικά προϊόντα Benelica!!!!! Τη διαδικασία συντόνισε η κα Γιάννα Ακρίβου, Promotion της Benelica και Σύμβουλος ομορφιάς.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191219_120636.jpg?w=1200&ssl=1)
Η Κ. Νίκη είναι η τυχερή της κλήρωσης καθώς κέρδισε ένα χειροποίητο βραχιόλι!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191219_120721.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/79601203_1407935849365821_230323239065223168_n.jpg?w=1200&ssl=1)
Όλες οι κύριες πήραν δώρο το κερί αρωματοθεραπείας με άρωμα κανέλα της εταιρίας benelica! Καλες γιορτές !
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191219_120603.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191219_122553.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191219_122624.jpg?w=1200&ssl=1)