Στους κατοίκους της Πύλης θα μιλήσει την προσεχή Παρασκευή 19/5 και ώρα 20:30, ο υποψήφιος βουλευτής Τρικάλων της ΝΔ Ηλίας Βλαχογιάννης. Η κεντρική ομιλία θα πραγματοποιηθεί στο Πολιτιστικό Κέντρο του Δήμου Πύλης.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/05/vlachoyiannis-pylh26614.jpg?w=1200&ssl=1)
Στους κατοίκους της Πύλης θα μιλήσει την προσεχή Παρασκευή 19/5 και ώρα 20:30, ο υποψήφιος βουλευτής Τρικάλων της ΝΔ Ηλίας Βλαχογιάννης. Η κεντρική ομιλία θα πραγματοποιηθεί στο Πολιτιστικό Κέντρο του Δήμου Πύλης.