![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/11/img_20201123_092233.jpg?w=1200&ssl=1)
Σε μια συμβολική πράξη αναγνώρισης της προσφοράς της στη μάχη για αναχαίτιση έξαρσης της πανδημίας, προχώρησε χθές ο αντιπρόεδρος του συλλόγου Πολυτέκνων νομού Τρικάλων Άρης Ντίνας. Ο γνωστός μουσικός ευχαρίστησε τη υπεύθυνη του ΕΟΔΥ για τις κινητές μονάδες υγείας με ένα σακουλάκι φυστίκια.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/11/img_20201124_091324.jpg?w=1200&ssl=1)
Ό, τι καλύτερο για τις ημέρες της καραντίνας, μόνο που την Νάτσινα ελάχιστα την βλέπει το σπίτι της. Θα φαγωθούν όμως…