![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/photo-1704481640420-4.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Πολύ δυνατή θα είναι η ομάδα κρούσης του Θοδωρή Χήρα, μετά τις σημαντικές προσθήκες που υπόσχονται να ανεβάσουν κατακόρυφα τον υδράργυρο της αντιπαράθεσης, στις επόμενες συνεδριάσεις του δημοτικού συμβουλίου.
Η αεικίνητη Έφη Μπλατζώνη, ο πολύπειρος Γιάννης (Τζόνις) Παπακωνσταντίνου, που επέστρεψε σε γνώριμα λημέρια και ο φορτσάτος Χρήστος Μαυρογιάννης, έχουν σηκώσει τα μανίκια με σκοπό να ασκήσουν κριτική και να καταθέσουν τις προτάσεις τους προς όφελος των δημοτών και της τοπικής κοινωνίας.