Εκατοντάδες θερμές ευχές για την ονομαστική του εορτή λαμβάνει από το πρωί, ο μονίμως χαμογελαστός και λίαν εξυπηρετικός Κώστας Παχής. Το αγαπητό παιδί των «Μανάβικων» χάθηκε στις αγκαλιές των φίλων του, τα δε μηνύματα αγάπης στα social media αμέτρητα, ενώ το τηλέφωνο του «χτυπάει» ασταμάτητα. Πάμπολλες οι ευχές που τον κατέκλυσαν, ωστόσο υπήρξαν και αρκετοί που πέρα από τις συνήθεις ευχές δεν ξέχασαν την εντυπωσιακή επίδοση του στις αυτοδιοικητικές εκλογές όπου διεξάγοντας ήρεμο αγώνα συγκέντρωσε κοντά στους 700 σταυρούς εμπιστοσύνης! Δικαιολογημένα λοιπόν του ευχήθηκαν….«άντε και αντιδήμαρχος!»