Απόβαση στην Θεσσαλονίκη έκαναν σήμερα τα στελέχη της ΔΕΕΠ ΝΔ Τρικάλων για την ομιλία του πρωθυπουργού Κυριάκου Μητσοτάκη.
Στο περιθώριο της μαζικής παρουσίας των Τρικαλινών στη συμπρωτεύουσα, ο Φωτογραφικός φακός απαθανάτισε μια στιγμή που επιβεβαιώνει πως οι “μεγάλες αγάπες” δεν ξεθωριάζουν, αλλά παραμένουν κραταιές, έτοιμες να ανθοβολήσουν.
Έτσι, διακρίνονται στη φωτογραφία, ο πρώην αντιπεριφερειάρχης Τρικάλων Χρήστος Μιχαλάκης, με τον συνεργάτη του Γιώργο Καρανάσιο, ο Γιάννης Κουτσονάσιος πρόεδρος της ΔΕΕΠ Τρικάλων, η υπεύθυνη του τομέα γυναικών Μελπομένη Στεφοπούλου με την όμορφη θυγατέρα της Βίβιαν (σύντομα λαμπρή ψυχολόγος) ο Γιώργος Κυριάκης και ο Γιώργος Παπαποστόλου.
Επιστρέφουν Τρίκαλα κατενθουσιασμένοι από την ομιλία του προέδρου της ΝΔ και έτοιμοι για νέο αγώνα μέχρι τις ευρωεκλογές της 9ης Ιουνίου.