![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/11/img-20231101-180722.jpg?resize=1200%2C760&ssl=1)
Ένα δυνατό χαρτί έχει στα χέρια του ο νεοεκλεγείς Δήμαρχος Τρικκαίων Νίκος Σακκάς. Ο αγαπητός σερβιτόρος των «Μανάβικων» με το ανεπιτήδευτο χαμόγελο, έδωσε το παρών στην πρόσφατη μετεκλογική συνάντηση της «Επανεκκίνησης» στο Φρούριο. Ο έμπειρος επικεφαλής της παράταξης δεν θα αφήσει ανεκμετάλλευτη τη διάθεση του Κωστή να προσφέρει στον τόπο του, κάτι που φάνηκε και στην εντυπωσιακή συγκομιδή ψήφων όπου η χαρούμενη φιγούρα των παραδοσιακών «Μανάβικων» άγγιξε τους 700! Διακρίνεται στη φωτογραφία με τον Δήμαρχο Τρικκαίων και τη σύζυγο του Νικολέτα Μπρέλλα.