Στο γραφικό εκκλησάκι των Αγίων Θεοδώρων στο Μουζάκι βρέθηκε προχθές η υποψήφια Δήμαρχος Μουζακίου κα Ολυμπία Διαμαντοπούλου όπου σε κλίμα κατάνυξης έγινε η περιφορά της εικόνας του Αγίου με τη συνοδεία της φιλαρμονικής του Δήμου.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/03/μαλαμω-1.jpg?w=1200&ssl=1)
Στη συνέχεια η υποψήφια Δήμαρχος πέρασε στιγμές κεφιού και χαλάρωσης σε ουζερί του Μουζακίου με ομοτράπεζους στελέχη και υποψηφίους του συνδυασμού της, όπως η Άννα Μαλάμη, Πέρσα Πολυμερου, Σοφία Κάλφα, Νικος Ζαρνακούπης Θανασης Μπαλατσός, Χρήστος Πολυμερόπουλος και ο πρόεδρος Μαυροματίου Γεώργιος Νάσιος.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/03/μαλαμω-3.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/03/μαλαμω-4.jpg?w=1200&ssl=1)