![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191217_131248.jpg?w=1200&ssl=1)
Ασυνήθιστο συμβάν με αποκόλληση “βαρέλας” απορριματοφόρου συνέβη πριν από λίγα λεπτά στον Περιφερειακό Φλαμουλίου, κοντά στο ΤΕΦΑΑ. Ευτυχώς, δεν χτύπησε κάνεις από τους 3 εργαζόμενους που επέβαιναν στο βαρύ όχημα.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191217_131302.jpg?w=1200&ssl=1)
Στον τόπο του συμβάντος βρίσκεται ο αρμόδιος αντιδήμαρχος Γιώργος Ζιώγας που ενημερώνεται για τις συνθήκες υπό τις οποίες αποκολλήθηκε ο κάδος περισυλλογής σκουπιδιών που σύρθηκε για πολλά μέτρα στο οδόστρωμα πριν σταματήσει σε παρακείμενο χωράφι!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191217_133838.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191217_132755.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191217_132640.jpg?w=1200&ssl=1)