![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/img-262639193.jpg?resize=777%2C518&ssl=1)
Με επιτυχία διεξήχθη το Πρωτάθλημα Ανωμάλου Δρόμου την Κυριακή 25/2 στις 10π. μ. στο Αθλητικό Κέντρο «ΣΚΑΜΝΙΕΣ» στην Πηγή του Δήμου Πύλης, για μία φορά ακόμα που διοργάνωσε ο ΣΕΓΑΣ και τελούσε υπό την αιγίδα του Δήμου Πύλης, σε συνεργασία της Περιφέρειας Θεσσαλίας, του Δήμου Τρικκαίων, της ΣΜΥ, του ΕΕΣ και του Κέντρου Αποκατάστασης.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/img-261639194.jpg?resize=777%2C518&ssl=1)
Παρόντες ήταν η Πρόεδρος του ΣΕΓΑΣ κ. Σοφία Σακοράφα, ο Αντιπεριφερειάρχης Αθλητισμού της Περιφέρειας Θεσσαλίας κ. Σωτήριος Σουλούκος, η Αντιπεριφερειάρχης Τρικάλων κ. Χρύσα Ντιντή, ο Δήμαρχος Πύλης κ. Κων/νος Μαράβας, η Εντεταλμένη Σύμβουλος Δημοσίων Σχέσεων του Δήμου Τρικκαίων κ. Έφη Λεβέντη και ο υπεύθυνος των Αγώνων του ΣΕΓΑΣ κ. Δημήτριος Χαχάμης.
Οι απονομές των κυπέλων και μεταλλίων έκαναν οι παραπάνω παράγοντες.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/343663263239190.jpg?resize=950%2C677&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/img-263039192.jpg?resize=777%2C518&ssl=1)