Πυρετώδεις προετοιμασίες στον Μύλο των Ξωτικών
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/10/image-4-73.jpg?resize=979%2C768&ssl=1)
Η αντίστροφη μέτρηση έχει ξεκινήσει. Στον μύλο Ματσόπουλου όλα βρίσκονται σε εξέλιξη. Ηδη το σπίτι του Αη Βασίλη είναι έτοιμο, εργασίες αποκατάστασης λόγω της πλημμύρας ολοκληρώνονται, στο εσωτερικό του μύλου ξεκίνησε ο στολισμός, τοποθετούνται τα περίπτερα, γίνονται εργασίες τεχνικής υποστήριξης, ξεκίνησε η τοποθέτηση οικίσκων… Και πολλά άλλα για την πιο μεγάλη χριστουγεννιάτικη γιορτή στα Τρίκαλα!
Ο 12ος Μύλος των Ξωτικών με θέμα «Ο μικρός πρίγκηπας στον πλανήτη των Χριστουγέννων» θα φιλοξενήσει τους χιλιάδες μικρούς και μεγάλους φίλους και φίλες από 24 Νοεμβρίου μέχρι 7 Ιανουαρίου
Το πιο γλυκό χαμόγελο στην καρδιά της Ελλάδας, για την πιο γλυκιά και όμορφη γιορτή αγάπης!
Από το γραφείο Τύπου