![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/06/IMG_20190605_171754.jpg?w=1200&ssl=1)
Δύο άνδρες ηλικίας 50-60 ετών, μετέτρεψαν σε ρινγκ την κεντρική γέφυρα των Τρικάλων, περίπου στις 5 το απόγευμα, όταν σύμφωνα με πληροφορίες του trikalafocus προηγήθηκε ανταλλαγή ύβρεων με αποτέλεσμα τα αίματα να ανάψουν και να πιαστούν στα χέρια μπροστά στα μάτια των εμβρόντητων περαστικών!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/06/IMG_20190605_171611.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/06/IMG_20190605_171635.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/06/IMG_20190605_171714.jpg?w=1200&ssl=1)
Ο ένας εξ’ αυτών τραυματίστηκε άσχημα στο πρόσωπο και μάλιστα ασθενοφόρο τον μετέφερε στο νοσοκομείο για τις πρώτες βοήθειες. Η επέμβαση της αστυνομίας ήταν άμεση χωρίζοντας τους δυο θερμόαιμους.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/06/IMG_20190605_171543.jpg?w=1200&ssl=1)