![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/12/img_20201208_202722.jpg?w=1200&ssl=1)
Εικόνα εγκατάλειψης παρουσιάζει το «σπιτάκι» στο βοηθητικό γήπεδο του σταδίου Τρικάλων.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/12/img_20201208_202810.jpg?w=1200&ssl=1)
Αναγνώστης του trikalafocus και φίλος της άθλησης, έστειλε φωτογραφίες απο το εσωτερικό του ξύλινου οικήματος το οποίο θυμίζει απέραντη τουαλέτα, αφού στους χώρους του βρίσκονται διάσπαρτες ακαθαρσίες, ενώ η δυσοσμία από τα ούρα ειναι αφόρητη.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/12/img-8599c19a8cf76ffe6b4f2dce37f404b4-v.jpg?w=1200&ssl=1)
Άκης Αναστασίου… Γνωρίζουμε το θέμα, θα επιλυθεί άμεσα
«Είναι στις προτεραιότητες μας η αξιοποίηση του, γι’αυτό και ολοκληρώνουμε τη νομιμοποίηση του εν λόγω οικήματος, ώστε σύντομα να προβούμε στις απαραίτητες ενέργειες για την ανάδειξη του προς όφελος των αθλούμενων» τόνισε στο trikalafocus, ο αρμόδιος αντιδήμαρχος Ακης Αναστασίου.