![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/1-15-850x504-1.jpg?w=1200&ssl=1)
Ένα ευχάριστο και χαλαρό μεσημέρι Κυριακής, πέρασαν οι υπηρετούντες στην Διεύθυνση Αστυνομίας Τρικάλων με τις οικογένειες τους στα “Μανάβικα”, όπου έκοψαν την πρωτοχρονιάτικη πίτα τους.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/2-15.jpg?w=1200&ssl=1)
Οι Τρικαλινοί αστυνομικοί υπάλληλοι άφησαν για λίγο στην άκρη ευθύνες και επαγγελματικές υποχρεώσεις, περνώντας ευχάριστες στιγμές σε φιλική και οικογενειακή ατμόσφαιρα.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/3-11.jpg?w=1200&ssl=1)
Παρών στην κοπή της πίτας και ο Αστυνομικός Διευθυντής Γεώργιος Σπηλιόπουλος, ο οποίος αντάλλαξε συναδελφικές κουβέντες με όλους τους παριστάμενους.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/4-6.jpg?w=1200&ssl=1)