![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/screenshot_20200125_133307.jpg?w=1200&ssl=1)
Μέσα σε οικογενειακή και άκρως ευχάριστη ατμόσφαιρα πραγματοποιήθηκε νωρίτερα, στην κατάμεστη αίθουσα του GALLERY ART HOTEL, η καθιερωμένη εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Υπεραστικού ΚΤEΛ Τρικάλων.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/screenshot_20200125_133637.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/screenshot_20200125_133446.jpg?w=1200&ssl=1)
Την Πρωτοχρονιάτικη πίτα ευλόγησε ο Μητροπολίτης Τρίκκης και Σταγών κ. Χρυσόστομος, ενώ ο Πρόεδρος της εταιρείας, Βασίλης Τζατζάκης, ευχήθηκε «καλή χρονιά με υγεία και καλά ταξίδια με το υπεραστικό ΚΤΕΛ Τρικάλων».
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/screenshot_20200125_133706.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/screenshot_20200125_133543.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/screenshot_20200125_133605.jpg?w=1200&ssl=1)