![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/received_2440638589536562.jpeg?w=1200&ssl=1)
Με κάθε επισημότητα πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι, ανήμερα των Θεοφανείων, η κοπή πίτας του Αστικού ΚΤΕΛ Τρικάλων.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/received_636853753725569.jpeg?w=1200&ssl=1)
Η καθιερωμένη εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στα γραφεία του Αστικού ΚΤΕΛ, παρουσία των μελών της διοίκησης, των εργαζομένων, των μετόχων και των οικογενειών τους, ενώ την Βασιλόπιτα ευλόγησε ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Τρίκκης & Σταγών κ. Χρυσόστομος, ο οποίος συνεχάρη τους ανθρώπους της διοίκησης και τους οδηγούς για το μεταφορικό έργο που επιτελούν στην πόλη με ασφάλεια και σιγουριά.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/received_2541053982885963.jpeg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/received_454243245528556.jpeg?w=1200&ssl=1)