![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/02/img-4feb2ddcc85ff504a773cb1f41746838-v-1280x960.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Σε υπέροχο κλίμα με τη συμμετοχή πολλών φίλων και μελών του Συλλόγου πραγματοποιήθηκε το βράδυ του Σαββάτου στο Gallery Art Hotel, ο ετήσιος χορός που διοργάνωσαν τα μέλη του Δοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Νέων και Γονέων Άγιος Γεώργιος Ριζαριού.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/02/img-13b828e2c4ce71c1bd7ff9cd30f0498b-v-1280x960.webp?resize=1200%2C900&ssl=1)
Την εκδήλωση άνοιξε με χαιρετισμό του ο πρόεδρος του Διοικητικού Συμβουλίου Γιώργος Ζιώγας, ο οποίος αναφέρθηκε στα άμεσα σχέδια και τις δράσεις που σχεδιάζει να υλοποιήσει ο σύλλογος και ευχαρίστησε όσους τίμησαν με την παρουσία τους την εκδήλωση.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/02/img-8eba84e1538b0332ee2b740b9ce0d0be-v.jpg?w=1200&ssl=1)
Την πρωτοχρονιάτικη πίτα ευλόγησε ο Πρωτοσύγκελος π. Αλέξιος Κανίνας, ενώ έκλεψαν τις εντυπώσεις τα χορευτικά τμήματα.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/02/img-ec82669d105a6725dfbad25773044ae0-v.jpg?w=1200&ssl=1)
Ακολούθησε γλέντι μέχρι τα ξημερώματα με τη συνοδεία παραδοσιακής ορχήστρας.
Δειτε φωτογραφίες:
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/02/img-bd81dd978889892261526b10f421548d-v.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/02/img-f7ce2adc077f2687282950ee7cd47a7e-v-1280x960.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/02/img-b0da89f6732ff817cb8c68813dc0e80e-v-1280x960.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/02/img-dab6fbd13076f8f1d93b5a8e76eca9c2-v-1280x960.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/02/img-df9fe3fa6d066bd07a7e61f35736ad8f-v-1280x960.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/02/img-f7f2fadb7ff5437b346e9bf0bc7abdf7-v-1280x960.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/02/img-4c0f548f08c4b764872b1cc6b8af2d7a-v-1280x960.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/02/img-5d691b72ad32c6d29ba45a3a32acc4d3-v-1280x960.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/02/img-2627b73888ef985c8d039888d4e8330f-v-1280x960.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/02/img-db967f1e56d568994d112b3164929a87-v.jpg?w=1200&ssl=1)