![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191101_172813.jpg?w=1200&ssl=1)
Τροχαίο χωρίς ευτυχώς δυσάρεστες συνέπειες είχαμε σήμερα νωρίς το απόγευμα στην Ε.Ο Τρικάλων – Λαρίσης στο ύψος του Μεγαλοχωρίου.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191101_172743.jpg?w=1200&ssl=1)
Όταν Ι.Χ αυτοκίνητο που οδηγούσε ο 70χρονος Θ.Μ.,ξέφυγε από την πορεία του και υπό άγνωστες μέχρι στιγμής συνθήκες, προσέκρουσε στα προστατευτικά κιγκλιδώματα.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/11/received_2583943931681768.jpeg?w=1200&ssl=1)
Στο σημείο, έφτασε εγκαιρως η τροχαία, η πυροσβεστική και ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ το οποίο μετέφερε τον οδηγό στο Γ.Ν.Τ για να του παρασχεθούν οι πρώτες βοήθειες. Διεκόπη η κυκλοφορία για λίγο.