![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_9612.jpg?w=1200&ssl=1)
Μία ακόμα περιοδεία του υποψηφίου Δημάρχου Πύλης Κώστα Μαράβα η προτελευταία είχε μεγάλη επιτυχία , αφού ο κόσμος των παραπάνω Κοινοτήτων τον υποδέχτηκε με αγάπη και πρωτοφανή ενθουσιασμό γεμίζοντας τους χώρους συγκέντρωσης, όπου παρακολούθησε την ομιλία του Δημάρχου και εκ’ νέου υποψήφιο Δήμαρχο Πύλης Κων/νο Μαράβα.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_9614.jpg?w=1200&ssl=1)
Όπως και στις προηγούμενες περιοδείες του ανέφερα τις προσπάθειες της Δ.Α. παρά τις οικονομικές αντιξοότητες, τονίζοντας σε κάθε χωριό τα έργα που έκανε η Δ.Α. αλλά και ήδη δρομολογηθέντα και δημοπρατηθέντα ,αλλά και τα υπόλοιπα που θα υλοποιηθούν μέχρι το τέλος του 2019.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_9605.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_9588.jpg?w=1200&ssl=1)
Επισημαίνοντας στην συνέχεια ότι αναγκαίο αυτή η Δ.Α. πρέπει να επανεκλεγεί για να συνεχίσει το αναπτυξιακό έργο της, ζητώντας την ψήφο τους και την στήριξή τους.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_9563.jpg?w=1200&ssl=1)
Τέλος είπε ότι είναι αισιόδοξος και η νίκη του συνδυασμού του ήδη δεδομένη μάλιστα από την πρώτη Κυριακή.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_9592.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_9566.jpg?w=1200&ssl=1)