![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/12/screenshot_20201231_145111.jpg?w=1200&ssl=1)
Σήμερα 31 Δεκεμβρίου 2020 ο Υποδιοικητής της 5ης Υγειονομικής Περιφέρειας Θεσσαλίας & Στερεάς Ελλάδας κ. Ηλίας Τσαούσης επισκέφτηκε το Γενικό Νοσοκομείο Τρικάλων και αντάλλαξε ευχές με το προσωπικό και τον Διοικητή του Νοσοκομείου Τρικάλων.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/12/screenshot_20201231_145049.jpg?w=1200&ssl=1)
Ο Διοικητής του Νοσοκομείου ξενάγησε τον κ. Τσαούση στους χώρους όπου θα πραγματοποιηθούν από την Δευτέρα 4 Ιανουαρίου 2021 οι εμβολιασμοί για τον COVID-19, στο υγειονομικό προσωπικό του Ιδρύματος.