![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/screenshot_20200124_121444.jpg?w=1200&ssl=1)
Σε οικογειακή και ζεστή ατμόσφαιρα, πραγματοποιήθηκε σε γνωστή ταβέρνα της πόλης η κοπή πίτας του υπερσύγχρονου μικροβιολογικού εργαστηρίου της Βανέσσας Μηλιώνη.
Κεντρικό πρόσωπο στην όμορφη εκδήλωση, στην οποία περίσσεψαν τα χαμόγελα και οι εγκάρδιες ευχές για το 2020, ήταν η επιστήμονας Βανέσσα Μηλιώνη, με τον σύζυγο της Στέφανο Γκολίτο, να βρίσκεται διαρκώς στο πλευρό της αποτυπώνοντας την κάθε στιγμή.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/screenshot_20200124_121527.jpg?w=1200&ssl=1)
Το ζεύγος Γκολίτου-Μηλιώνη και συνεργάτες τους, είχαν την ευκαιρία να περάσουν ευχάριστες στιγμές, μακριά από επαγγελματικές και άλλες υποχρεώσεις, ευχόμενοι η νέα χρονιά να έχει περισσότερο φως, χαμόγελα και αισιοδοξία για όλο τον κόσμο!