![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_192006.jpg?w=1200&ssl=1)
Άνευ προηγουμένου η συγκέντρωση ετεροδημοτών στην Αθήνα για τον Κώστα Μαράβα!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_184605.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/Screenshot_20190518_202439.jpg?w=1200&ssl=1)
Ενθουσιώδης ήταν η παρουσία του κόσμου στην αποψινή ομιλία του Δημάρχου Πύλης Κώστα Μαράβα στους ετεροδημότες της Αθήνας.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/Screenshot_20190518_202452.jpg?w=1200&ssl=1)
Πλήθος κόσμου έδωσε δυναμικό παρών στην αίθουσα του ξενοδοχείου όπου ο Κώστας Μαράβας μίλησε από καρδιάς για το έργο που έχει επιτελέσει στο Δήμο Πύλης και την βούληση του να ολοκληρώσει το όραμα του για την ευρύτερη περιοχή.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/Screenshot_20190518_195253.jpg?w=1200&ssl=1)
Εμφανώς συγκινημένος απο τη μεγαλειώδη συγκέντρωση, ο επικεφαλής του συνδυασμού ΠΡΩΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ευχαρίστησε τους ετεροδημότες για το ηχηρό μήνυμα νίκης που έστειλαν και ανέλυσε τους στόχους της νέας τετραετίας.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_184709.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/Screenshot_20190518_195239.jpg?w=1200&ssl=1)
« Η παράταξή μας ανοίγει την αγκαλιά της σε όλους τους Δημότες πέρα από κόμματα και συμφέροντα . Στη μάχη της προσεχούς Κυριακής καλούμε όλον τον κόσμο να φωνάξει ότι η Πύλη έχει Δημαρχο”»
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_184629.jpg?w=1200&ssl=1)
«Την 26η του Μάη εκλέγουμε τον Δήμαρχο που εμπιστευόμαστε! Μαζί, ενωμένοι θα συνεχίσουμε το όμορφο ταξίδι που ξεκινήσαμε πριν περίπου 5 χρόνια. Από αυτόν τον αγώνα δεν περισσεύει κανένας. Θα είμαστε όλοι μαζί… θα αγωνιστούμε για το καλό του τόπου και των παιδιών μας» τόνισε ο Κώστας Μαράβας μέσα σε επευφημίες και παρατεταμένο χειροκρότημα.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_191527.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_193542.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_192858.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_192620_1.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_192516.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_192323.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_192309.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_192113.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_192100_1.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_192203.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_191847.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_191818.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_191634_1.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_191626.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_191518.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_184538.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_191610.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_191521.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_193103.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_193552_1.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_192336.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_192844_1.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190518_192601_2.jpg?w=1200&ssl=1)