![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/fb_img_1577390210625.jpg?w=1200&ssl=1)
Η βουλευτής έγραψε στον προσωπικό της λογαριασμό στο fb για τις όμορφες, γεμάτες συγκίνηση στιγμές που έζησε με τους παλιούς συμμαθητές της σε κεντρική καφετέρια των Τρικάλων:
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/fb_img_1577390214835.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/fb_img_1577390212741.jpg?w=1200&ssl=1)
Σήμερα μετά από 28 ολόκληρα χρόνια συναντηθήκαμε οι παλιοί συμμαθητές του 4ου Γυμνασίου και Λυκείου σε γνωστή καφετέρια των Τρικάλων και θυμηθήκαμε τα παλιά!!!
Η ευχάριστη έκπληξη της βραδιάς ήταν η παρουσία της καθηγήτριας μας κας Χικάρου,στην οποία προσωπικά οφείλω πολλά!!!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/fb_img_1577390207987.jpg?w=1200&ssl=1)
Σαν να μην πέρασε μια μέρα λοιπόν !!!
Λέμε τώρα….
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/fb_img_1577390216747.jpg?w=1200&ssl=1)