![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/screenshot_20200120_152929.jpg?w=1200&ssl=1)
Η κοπή πίτας του Δ ΚΑΠΗ του Δήμου Τρικκαίων θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 23 Ιανουαρίου 2020 στις 17:00, στην αίθουσα του ΚΑΠΗ. Καλούνται οι φίλοι της τρίτης ηλικίας, τα μέλη και οι αρμόδιες φορείς να παραστούν στην εκδήλωση.
Η κοπή πίτας του Δ ΚΑΠΗ του Δήμου Τρικκαίων θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 23 Ιανουαρίου 2020 στις 17:00, στην αίθουσα του ΚΑΠΗ. Καλούνται οι φίλοι της τρίτης ηλικίας, τα μέλη και οι αρμόδιες φορείς να παραστούν στην εκδήλωση.