![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191008_094702.jpg?w=1200&ssl=1)
Είναι να μην πάρει φόρα ο Τρικαλινός φαρμακοποιός Βασίλης Τσιούτσιας! Η φήμη των φυσικών σκευασμάτων υγείας που ο ίδιος παρασκευάζει στο υπερσύγχρονο και άρτια εξοπλισμένο εργαστήριο της http://naturespot.gr ξεπέρασε τα στενά όρια των Τρικάλων φθάνοντας μέχρι την πρωτεύουσα για λογαριασμό της… Α.Ε.Κ!!!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/10/nspot-logo-02-100h-1-1.png?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20190828_092150-1.jpg?w=1200&ssl=1)
Ο πρωτοπόρος ομοιοπαθητικός φαρμακοποιός και μέλος της Ομοιοπαθητικής Ελληνικής Εταιρείας κ.Βασίλης Τσιούτσιας ανακουφίζει από πόνους μυών & αρθρώσεων τους παίκτες του δικεφάλου που καταπονούνται στη διάρκεια της ημέρας από τις εξαντλητικές προπονήσεις και τους απαιτητικούς αγώνες.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20190930_091915.jpg?w=1200&ssl=1)
Η εμπιστοσύνη των πρωταθλητών προς το πρόσωπό του έχει ως συνδετικό κρίκο τον καταξιωμένο φυσικοθεραπευτή της ΑΕΚ, Χάρη Καρβουνίδη, ο οποίος διατηρεί στενή επαγγελματική σχέση με τον Τρικαλινό ομοιοπαθητικό που χρησιμοποιεί αυστηρά, αγνά υλικά από το Άγιο Όρος και άλλες περιοχές της χώρας.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191008_092506.jpg?w=1200&ssl=1)
Όπως υπογραμμίζει στην ενδιαφέρουσα παρουσίαση για τα οφέλη της κρυοθεραπείας :
Ανακουφίζει από πόνους (με μεγάλη διάρκεια)
Δημιουργεί αίσθηση ψυχους στο δέρμα λόγω μείωσης της θερμοκρασίας και της ροής του αίματος στην περιοχή που εφαρμόζεται.
Η κρυοθεραπεία του Βασίλη Τσιούτσια ανακουφίζει άμεσα παρακάμπτοντας δυσάρεστες συνέπειες του πάγου όπως μούδιασμα,δυσκαμψία, ερεθισμό δέρματος και το κυριότερο δεν απαιτεί ακινησία!