![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2022/11/img-20221113-230435.jpg?w=1200&ssl=1)
Θλίψη σκόρπισε στην τοπική κοινωνία των Τρικάλων η είδηση του θανάτου της Νικολέτας Σιούλα, που εργαζόταν στο Γενικό Νοσοκομείο Τρικάλων. Η μάχιμη νοσηλεύτρια των ΤΕΠ έδινε μάχη με τον καρκίνο, που όμως δυστυχώς δεν άντεξε με αποτέλεσμα να αφήσει την τελευταία της πνοή το βράδυ της Κυριακής . Συγκλονισμένοι από την απώλεια της είναι οι συνάδελφοι της που δεν μπορούν να πιστέψουν την τραγική εξέλιξη. Αφήνει πίσω της σύζυγο και δύο παιδιά.
Τα θερμά μας συλλυπητήρια.