![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/proskopi2.jpg?w=1200&ssl=1)
Με τα χριστουγεννιάτικα κάλαντα ευχήθηκαν στον Δήμαρχο Τρικκαίων και πρόεδρο της ΚΕΔΕ για τις εορτές των Χριστουγέννων, τα μέλη του τρίτου συστήματος προσκόπων Τρικάλων. Ο κ. Δημήτρης Παπαστεργίου υποδέχθηκε τοις προσκόπους στο γραφείο του , ανταποδίδοντας τις ευχές, παρούσης και της αντιδημάρχου κ. Βασιλένας Μητσιάδη. Στα κάλαντα παρίστατο και ο πρ. αντιδήμαρχος Τρίπολης κ. Δημήτρης Κοσκινάς, ο οποίος βρίσκεται στα Τρίκαλα για επίσκεψη και είχε συνομιλία με τον κ. Παπαστεργίου.