![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/09/IMG_20190914_201535.jpg?w=1200&ssl=1)
Ασταμάτητα τσαφ-τσουφ αυτό το διάστημα για το τραινάκι του Αστικού ΚΤΕΛ Τρικάλων που εξυπηρετεί τους επισκέπτες της ετήσιας εμποροπανηγυρης στις Καρυές.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/09/pazari-2.jpg?w=1200&ssl=1)
Καθημερινά αναχωρούν ανά τακτά χρονικά διαστήματα λεωφορεία από το terminal bus. Επίσης κάθε απόγευμα από τις 5 μ.μ. και μετά και μέχρι αργά το βράδυ θα εκτελεί δρομολόγια και το τρενάκι του Αστικού ΚΤΕΛ.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/09/IMG_20190914_201539.jpg?w=1200&ssl=1)
Μετακινηθείτε οικονομικά και με ασφάλεια, δίχως άγχος για θέση στάθμευσης στο χώρο της εμποροπανήγυρης.