Hot NewsΤρίκαλαΚατατέθηκε την Κυριακή 5 Μάη , στο Πρωτοδικείο Τρικάλων, ο συνδυασμός της «Λαϊκής Συσπείρωσης» στο Δήμο Πύλης με υποψήφιο Δήμαρχο το Βάιο Καλύβα.

ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Εκλογική Περιφέρεια  (ΑΙΘΗΚΩΝ)

  1. ΑΡΜΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  
  3. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια  (ΓΟΜΦΩΝ)

  1. ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΔΙΑΓΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΚΑΝΕΛΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  4. ΚΟΥΡΚΟΥΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  5. ΚΡΑΒΑΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΜΑΡΚΟΥΔΗ-ΛΑΖΟΥ ΑΡΕΤΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  7. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  
  8. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΑΦΝΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  10. ΠΟΥΛΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΤΕΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  12. ΤΣΙΜΠΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΤΣΙΩΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ
  14. ΧΑΛΚΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  15. ΧΑΤΖΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια (ΜΥΡΟΦΥΛΛΟΥ)

  1. ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια (ΝΕΡΑΪΔΑΣ)

  1. ΓΟΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια (ΠΙΑΛΕΙΩΝ)

  1. ΑΡΒΥΘΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΝΤΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΝΤΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
  7. ΠΕΔΟΚΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ  
  8. ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  

Εκλογική Περιφέρεια (ΠΙΝΔΕΩΝ)

  1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΤΖΑΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια (ΠΥΛΗΣ)

  1. ΖΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  2. ΖΑΧΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΜΟΡΦΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  
  6. ΝΤΟΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  7. ΝΤΟΥΒΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  
  8. ΣΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  9. ΤΖΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΡΙΑΣ

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:

  1. ΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΚΑΛΥΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΜΑΤΡΑΚΟΥΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΠΟΔΑΡΑΣ ΒΑΪΟΣ (ΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΤΟΥΡΝΑΒΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΧΑΛΚΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΓΗΣ

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  2. ΛΑΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΛΑΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  5. ΣΠΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΗΚΗΣ

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΜΑΡΑΪΔΩ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  3. ΜΠΕΤΣΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος
  4. ΝΤΟΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος
  5. ΣΤΡΩΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος

Copyright 2020

Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.
Το περιεχόμενο της σελίδας καθώς και οι φωτογραφίες αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του εκδότη.
Απαγορεύεται η ολική ή μερική αναδημοσίευση περιεχομένου χωρίς έγγραφη άδεια.