![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/img_20200126_164402.jpg?w=1200&ssl=1)
Ο σύλλογος φροντιστών νομού Τρικάλων ανακοινώνει ότι αργία για τα φροντιστήρια μέσης εκπαίδευσης του νομού θα είναι η ημέρα Πέμπτη 30 Ιανουαρίου 2020 . Οι φροντιστηριακές μονάδες δεν θα λειτουργήσουν.
Ο σύλλογος φροντιστών νομού Τρικάλων ανακοινώνει ότι αργία για τα φροντιστήρια μέσης εκπαίδευσης του νομού θα είναι η ημέρα Πέμπτη 30 Ιανουαρίου 2020 . Οι φροντιστηριακές μονάδες δεν θα λειτουργήσουν.