![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/06/received_878896099130020.jpeg?w=1200&ssl=1)
Συνεπής στο λόγο του προς τους Τρικαλινούς, ο περιφερειακός σύμβουλος Τρικάλων Στέλιος Λάσκος κάνει πράξη μια βασικη του προεκλογική δέσμευση: να μην ξεχάσει τους ανθρώπους που τον στήριξαν μετά τις εκλογές! Επόμενος σταθμός της μίνι-περιοδείας του ή Χρυσομηλιά ή αλλιώς “το χωριό των πολυτέκνων”. Ο πρώην πρόεδρος του Συλλόγου Πολυτέκνων Ν. Τρικάλων ευχαρίστησε τους κατοίκους του χωριού για την στήριξη τους, η οποία τον ενισχύει με περισσότερη δύναμη ώστε να αγωνιστεί για τα προβλήματα που ταλανιζουν τις πολυτεκνικες οικογένειες! Με αφορμή την πρόσφατη επίσκεψη στην Χρυσομηλιά ο Στέλιος Λάσκος έκανε την εξής ανάρτηση στο fb:
Στο χωριό των Πολυτέκνων τη Χρυσομηλιά! Σας ευχαριστώ όλους γιατί αγκαλιάσατε την υποψηφιότητα μου!