![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/screenshot_20200129_125853.jpg?w=1200&ssl=1)
Ο Σύλλογος Γυναικών Αμπελακίων, σας προσκαλεί την 2 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 18:00 μ.μ., στην κοπή πίτας που διοργανώνει στο χώρο εκδηλώσεων του ξενοδοχείου Gallery Art Hotel (Π.Ο. Λάρισας-Καρδίτσας, Υπεραστικό ΚΤΕΛ), με DJ τον Άγγελο Βλάχο.
Στην εκδήλωση θα συμμετέχουν τα χορευτικά τμήματα και η χορωδία του Συλλόγου.
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.
Εκ μέρους το Συλλόγου
Η Πρόεδρος
Μαριαλένα Γιαννάκη
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/15977090_1732369250412644_2956207887101567593_n-480x330-1.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/screenshot_20200129_130737-1.jpg?w=1200&ssl=1)