![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/02/img-20230217-182931.jpg?w=1200&ssl=1)
Τον παλμό της επίσκεψης του αρχηγού του ΣΥΡΙΖΑ – ΠΣ Αλέξη Τσίπρα στη Φιλύρα, βίωσε η υποψήφια βουλευτής Μαρίνα Κοντοτόλη, μαζί με το πλήθος κόσμου που υποδέχτηκε νωρίτερα το μεσημέρι τον πρώην πρωθυπουργό, στην κτηνοτροφική εγκατάσταση του παραγωγού Ηλία Κουκουτσέλου. Η Μαρίνα δίνει καθημερινά τον αγώνα της για την επικράτηση του ΣΥΡΙΖΑ στις προσεχείς εκλογές και εκτιμάει πως η σημερινή περιοδεία του Αλέξη Τσίπρα στη Θεσσαλία θα σημάνει την αρχή της νίκης με τη στήριξη των ανθρώπων της αγροτικής και κτηνοτροφικής παραγωγής.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/02/2-2.jpg?w=1200&ssl=1)