![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/06/61826875_10218046876655991_235785995084103680_n.jpg?w=1200&ssl=1)
Με ένα εξόχως θερινό άθλημα ο Δήμος Τρικκαίων υποδέχτηκε… “αθλητικά” το καλοκαίρι 2019!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/06/FB_IMG_1559461476547.jpg?w=1200&ssl=1)
Στο Διαλεχτό του Δήμου Τρικκαίων, πραγματοποιήθηκε με πρωτοβουλία ομάδων και αθλητών, υπό την αιγίδα του Δήμου Τρικκαίων, το 1ο τουρνουά Beach Volley Διαλεχτού.
Οι αγώνες πραγματοποιήθηκαν το Σάββατο 1 Ιουνίου 2019, ανάμεσα σε 16 μεικτές ομάδες . Τα δώρα ήταν πολλά για όλους και η συμμετοχή των φίλων του συναρπαστικού και άκρως θερινού αθλήματος, ήταν εντυπωσιακή!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/06/FB_IMG_1559461480409.jpg?w=1200&ssl=1)