![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/screenshot_20200207_234558.jpg?w=1200&ssl=1)
Στο κατάμεστο κοσμικό Κέντρο «Ονείρων Έπαυλις» πραγματοποιηθηκε το βράδυ της Παρασκευής με κέφι και πολύ χορό η 4η χοροεσπερίδα του Δήμου Πύλης με τους εργαζομένους του.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/84193612_1468412429991531_8124544374030729216_n-1024x498-1.jpg?w=1200&ssl=1)
Καλεσμένοι ήταν οι υπάλληλοι του Δήμου, οι Πρόεδροι όλων των κοινοτήτων του Δήμου Πύλης, οι εκπρόσωποι της Δημοτικής Αρχής, Δημοτικοί Σύμβουλοι όλων των παρατάξεων και Προϊστάμενοι των Υπηρεσιών του Δήμου.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/screenshot_20200207_233838.jpg?w=1200&ssl=1)
Στην έναρξη της όμορφης εκδήλωσης και στον χαιρετισμό του ο πρόεδρος του δημοτικού συμβουλίου Πύλης Χρήστος Νάκος, ευχαρίστησε όλους που τίμησαν με την παρουσία τους την βραδιά και ευχήθηκε καλή χρονιά με υγεία και δημιουργικότητα.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_20200207_214408.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_20200207_214346.jpg?w=1200&ssl=1)
Την βασιλόπιτα ευλόγησε και έκοψε Αρχιερατικός Επίτροπος Πύλης, πατήρ Δημήτριος Κατσαρός, ενώ στη συνέχεια το λόγο πήρε ο Δήμαρχος Πύλης Κώστας Μαράβας, ο οποίος εξήρε την εργατικότητα των υπαλλήλων του Δήμου Πύλης που ανταπεξέρχονται πλήρως στις ανάγκες ενός δήμου με γεωγραφικές ιδιομορφίες και αναφέρθηκε στην έλευση του φυσικού αερίου εντός του 2020.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_20200207_215905.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_20200207_220038.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_20200207_215844.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_20200207_220018_1.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_20200207_220406.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_20200207_220138_1.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_20200207_215957.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_20200207_215921.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_20200207_220131.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_20200207_215855_1.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_20200207_220424_1.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_20200207_215838_1.jpg?w=1200&ssl=1)