![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/Screenshot_20190527_032629.jpg?w=1200&ssl=1)
Λίγο μετά την μια το πρωί της Δευτέρας άρχισαν οι πανηγυρισμοί στο εκλογικό κέντρο του Κώστα Μαράβα στην Πύλη. Μόλις ανακοινώθηκε και επίσημα η επικράτηση του συνδυασμού ΠΡΩΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ οι συγκεντρωθέντες επιδόθηκαν σε πανηγυρισμούς φωνάζοντας συνθήματα υπέρ του Κώστα Μαράβα.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/Screenshot_20190527_032739.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/Screenshot_20190527_032726.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/Screenshot_20190527_032658.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/Screenshot_20190527_032602.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190527_015340.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190527_015327_1.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190527_012721.jpg?w=1200&ssl=1)
Πάνω από 200 άνθρωποι περίμεναν καρτερικά τον θριαμβευτή των εκλογών. Η υποδοχή ήταν εντυπωσιακή!
Ακολούθησε χορός υπό τους ήχους της παραδοσιακής ορχήστρας του κ. Μπρουσάκη.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190527_015349.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/Screenshot_20190527_034207.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/Screenshot_20190527_034304.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190527_020424.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190527_020435.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190527_020420.jpg?w=1200&ssl=1)