![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/06/IMG_20190606_124326.jpg?w=1200&ssl=1)
Άγιο είχε νωρίς το μεσημέρι ένας 30χρονος διανομέας σε εταιρεία ταχυμεταφορών, ύστερα από πτώση που είχε εν κινήσει στη Λαρίσης, στο ύψος του κτιρίου της Περιφερειακής Ενότητας.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/06/IMG_20190606_125525.jpg?w=1200&ssl=1)
Όπως μας είπε, την ώρα που κινούνταν με κατεύθυνση την κεντρική πλατεία, ο προπορευόμενος οδηγός Ι. Χ του έκλεισε το δρόμο με αποτέλεσμα να συρθεί στο οδόστρωμα χωρίς να πάθει ούτε γρατζουνιά!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/06/IMG_20190606_124344.jpg?w=1200&ssl=1)
Ο τυχερός-μέσ’ την ατυχία του- διανομέας φορούσε κράνος ενώ το μηχανάκι θα χρειαστεί μόνο νέους καθρέπτες!