![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/screenshot_20200206_214500.jpg?w=1200&ssl=1)
Η δημοτική σύμβουλος Τρικκαίων Έφη Λεβέντη, δεν ανήκει στην κάστα των αιρετών που μόλις τους δοθεί το μικρόφωνο αρχίζουν το… αφήγημα στην προσπάθεια να εντυπωσιάσουν. Η αντιπρόεδρος του Μουσείου Τσιτσάνη, παραμένη ουσιαστική και προσηλωμένη στο έργο της δημοτικής αρχής χωρίς τυμπανοκρουσίες και άσκοπους βερμπαλισμούς. Το απέδειξε στο συντομότατο χαιρετισμό της στη μουσικοθεατρική εκδήλωση του θεατρικού εργαστηρίου “ΕΠΙ ΣΤΑΓΩΝ” στο Πνευματικό Κέντρο. Κλήθηκε από τον Στέλιο Καραγιώργο να χαιρετήσει την εκδήλωση και το έπραξε με απόλυτο σεβασμό στο ακροατήριο που περίμενε να απολαύσει την Τρικαλινή Μουσικοπαρέα… Χειροκροτήθηκε για τη στάση της…