![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/Screenshot_20190507_092725.jpg?w=1200&ssl=1)
Σε αγώνα δρόμου έχει επιδοθεί το τελευταίο διάστημα ο ευρηματικός πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Τρικκαίων Μιχάλης Λάππας!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/Screenshot_20190507_092651.jpg?w=1200&ssl=1)
Ο πρόεδρος που απολαύει της εμπιστοσύνης του “σωματος” είναι αποφασισμένος να χτυπησει την πρωτιά στην προσεχή εκλογική αναμέτρηση και γι αυτό το λόγο… “οργώνει” … τα Τρίκαλα!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/Screenshot_20190507_120426.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/Screenshot_20190507_092709.jpg?w=1200&ssl=1)
Η τελευταία δε, εμφάνιση του πολυμήχανου υποψηφίου στο Trikala City Run έκανε πολλούς να… προβληματίζονται καθώς ο Μιχάλης Λάππας δεν αποχωρίστηκε το κινητό που “πήρε φωτιά”!