Το απόλυτο κοντράστ….σε πρώτο πλάνο με ευθυτενές βλέμμα, ο αντιπεριφερειάρχης Τρικάλων κ.Χρήστος Μιχαλάκης να ατενίζει με αισιοδοξία το μέλλον στα έδρανα του Ελληνικού κοινοβουλίου και ακριβώς πίσω, το alter ego του κ.Γιώργος Καρανάσιος – “ιθύνων νους” της αντιπεριφέρειας Τρικάλων – βυθισμένος σε σκέψεις , προφανώς λόγω του διπλού προεκλογικού μετώπου που καλείται να συντονίσει, αρχικά στην περιφέρεια και μετέπειτα στις εθνικές εκλογές.Κουράγιο…
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190322_144917-e1553547544385.jpg?w=1200&ssl=1)