![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/screenshot_20200101_205313.jpg?w=1200&ssl=1)
Το απόγευμα της Τετάρτης 27 Δεκέμβρη ο Άι Βασίλης έφτασε με το λεωφορείο !!! Ήρθε φορτωμένος με δώρα για τους μικρούς του φίλους που τον περίμεναν στον σταθμό του Υπεραστικού ΚΤΕΛ Τρικάλων …
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/screenshot_20200101_204814.jpg?w=1200&ssl=1)
Τον υποδέχθηκε η διοίκηση του σωματείου των ιδιοκτητών λεωφορείων και η διοίκηση του ΚΤΕΛ στους οποίους ευχήθηκε ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ & ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΗ ΤΑΞΙΔΙΑ.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/screenshot_20200101_205439.jpg?w=1200&ssl=1)
Ακολούθησε γιορτή για τα παιδιά των οδηγών και των εργαζομένων στην εταιρεία.