![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/04/FB_IMG_1555385539550.jpg?w=1200&ssl=1)
Εντάξει, βαθιά υπόκλιση στον οδηγό ταξί και υποψήφιο δημοτικό σύμβουλο Τρικκαίων Χρήστο Μίνια! Παρά την πολύωρη παρουσία του στο τιμόνι για να βγεί ο επιούσιος, παρά τον παρατεταμένο προεκλογικό οίστρο που τον διακατέχει, ο Υποψήφιος με τον Γιώργο Μητσιούλη, πάντα βρίσκει χρόνο για να αφιερώσει στο μεγάλο του πάθος, στην έμπνευση της ζωής του, την αγαπημένη του Βιβή.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/04/FB_IMG_1555385516814.jpg?w=1200&ssl=1)
Ο άντρας ο σωστός βάζει πάνω απ’ολα τη σύντροφό του…Το έγραψε και ο ίδιος άλλωστε… Άμα αγαπάς και είσαι ευτυχισμένος, είναι όλα όμορφα σε αυτή τη ζωή…
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/04/FB_IMG_1555385527396.jpg?w=1200&ssl=1)
Δεν τον αποκαλούν τυχαία… Πρίγκιπα των ταξιτζήδων